Polecamy


Zapisz się na newsletter

Aby otrzymywać bieżące informacje o warsztatach, szkoleniach i innych wydarzeniach wypełnij poniższy formularz:

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Coaching

Coaching jako filozofia jest trudny do zdefiniowania. To proces zmian sposobu myślenia, rozumienia, komunikowania i komunikowania się, rozpoznawania sygnałów w splocie zdarzeń i rozwój samoświadomości. To przywracanie lub rozwijanie radości życia z wewnętrznej dojrzałości i świadomości, że każdy sam odpowiada za swój los, swoje osiągnięcia. Sesje coachingu pomagają by niemożliwe stało się możliwe.

Coach nie daje rozwiązania, ale narzędzia by umieć rozwiązywać trudne problemy, zobaczyć w nich sens lekcji życiowej. W mojej książce Flirt z samym sobą rozdziałowi na temat coachingu celowo nadałam tytuł Na autostradzie życia, aby podkreślić swobodę wyboru czy chcemy, czy jesteśmy gotowi na zmiany? Decyzja zawsze należy do nas i jest kwestią świadomego wyboru.

W naszej działalności pragniemy rozpropagować i wdrażać ideę filozofii coachingu autorstwa Frederica Hudsona by zrozumieć, że jesteśmy wspaniałymi ludzkimi istotami, że możemy chcieć więcej, że możemy rozwijać się i osiągnąć to łatwiej i szybciej z coachem. Coache i mentorzy wybierają specyficzne sposoby postępowania, by rozwijać kulturę, rodzinę, systemy pracy, społeczności.