Polecamy


Zapisz się na newsletter

Aby otrzymywać bieżące informacje o warsztatach, szkoleniach i innych wydarzeniach wypełnij poniższy formularz:

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Majowy Weekend na Wyspach Kanaryjskich 2 - 9 Maja 2017

Majowy Weekend na Wyspach Kanaryjskich

2 - 9 Maja 2017

Zapraszam na tygodniową ucztę dla ciała i ducha, na chwile relaksu i naukę równoważenia potrzeb.
Bliskość oceanu, specyficzny klimat Fuertaventury, czyste powietrze, zdrowa żywność połączone z pracą z ciałem, ćwiczeniami relaksacyjnymi i rozwojowymi pozwala na szybką regenerację organizmu, uwalnianie napięć mięśniowych i stresu.
Zajęcia grupowe i indywidualne dają możliwość uczenia się od siebie z zachowaniem strefy intymności.
Podczas warsztatu zostaną zaproponowane metody pracy z zakresu somatoterapii, somatocoachingu & mentoringu, filozofii kaizen, muzykoterapii oraz inne zajęcia pełne inspiracji i refleksji.
Poza programem warsztatowym istnieje także możliwość zorganizowania wycieczek po wyspie, do Oasis Parku, do rezerwatu przyrody, na wyspę Lazarote.
Do Państwa dyspozycji mamy trzy wille a w każdej 3 pokoje dwuosobowe, dwie łazienki, salon, kuchnia, basen w ogrodzie i wszystkie udogodnienia niezbędne do komfortowego pobytu. Śniadania w ramach programu integracyjnego możemy przygotowywać wspólnie, pozostałe posiłki - do uzgodnienia.
Jest to wyjątkowa okazja - cena za tygodniowy pobyt (zakwaterowanie + warsztaty) na Wyspach Kanaryjskich - to tylko 450 euro, do kwoty należy dodać koszt przelotu samolotem lini Rayaner to ok. 400 zł w dwie strony.
Rezerwacja wyłącznie do 29.01.2017 poprzez wpłatę 50% wartości eventu. Prosimy o przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres mailowy: coach@emiliazurek.com

Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy – coach@emiliazurek.com lub telefoniczny: 602 630 287 w celu przesłania numeru konta.