Polecamy


Zapisz się na newsletter

Aby otrzymywać bieżące informacje o warsztatach, szkoleniach i innych wydarzeniach wypełnij poniższy formularz:

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Warsztaty rozwijania samoświadomości ciała

Warsztaty rozwijania samoświadomości ciała

Zapraszam na tygodniową ucztę dla ciała i ducha, na pracę z przyczynami emocjonalnymi zaburzeń przemiany materii, na chwile relaksu i naukę równoważenia potrzeb ciała i umysłu.

Podczas warsztatu zostaną zaproponowane metody pracy  z zakresu somatoterapii, somatocoachingu&mentoringu, filozofii kaizen, muzykoterapii oraz inne pełne inspiracji i refleksji.

Termin:
25.06 do 2.07.2016
oraz 23.07 do 30.07

Miejsce: Beskid Sądecki

Cena: 1600,00

Prowadząca: Emilia Żurek

www.emiliazurek.com

 

 


 

INFORMACJE NA TEMAT WARSZTATÓW:


Odnaleźć siebie - dla osób po rozstaniach

Odkrywanie seksapilu - dla par i kobiet

Odkrywanie kobiecości - dla kobiet

Kolory kobiet biznesu - dla kobiet

 

Zapraszam na

www.emiliazurek.com

 


 


Na granicy światów:
https://www.youtube.com/watch?v=2ZNQzGcryEc

Link do strony na której znajduje się ostatnie nagranie o anoreksji:
http://tvnmeteoactive.tvn24.pl/dieta,3016/anoreksja-cichy-zbojca,190719,0.html


 

 

W świecie zabiegania zdarza się, że zapominamy o sobie. Wszystkie cele są ważniejsze i do wykonania „na już” a my, nasze potrzeby mogą poczekać. Niestety do momentu, gdy nasz organizm zaczyna odmawiać sprawności lub choruje. Profilaktyka poprzez zdrowy tryb życia, koncentrowanie myśli na dobrej stronie życia, prozdrowotna dieta i oczyszczanie organizmu z toksyn, metali ciężkich  pozwala zachować sprawność pomimo wysiłku mentalnego i fizycznego czy podeszłego wieku.

Osoby naprawdę zainteresowane zmianą trybu życia i oczyszczeniem organizmu, zrzuceniem zbędnych kilogramów lub tylko wzmocnieniem sił życiowych proszę o kontakt mailowy: coach@emiliazurek.com

Cały program zastosowałam najpierw na sobie i mogę podzielić się  refleksjami, sugestiami. Nie jest moim celem przekonywać kogokolwiek więc zapraszam zdecydowanych by dowiedzieć się w jaki sposób pomóc swojemu organizmowi. Nie ma jednego cudownego sposobu, każdy powinien wybrać coś dla siebie co jest dla niego najskuteczniejsze i najzdrowsze.